TOOTED

NIBE SMO 40

Optimaalne juhtimine Kasutajasõbralik ja nutikas juhtsüsteem teie kliimasüsteemile. Paindlik ja kohandatud lahendus Kuni kaheksa õhk-vesi-soojuspumbaga lahendused kinnistutele. Osa teie nutikodust Juhtige sisekliimat NIBE Uplinki kaudu veebis.

1208

Või alates 100€/kuus
Arvuta kuumaksu

Vali järelmaksu periood

Periood:12
KÜSI PAKKUMIST

SMO 40 on lihtne elektriline juhtmoodul, mis koos NIBE õhkvesisoojuspumbaga, akumulaatori/tarbeveeboileri ja lisaküttega (nt elektri- /õli-/gaasikatel), moodustab terviklahenduse. Juhtmoodul juhib soojuspumpa, tsirkulatsioonipumpasid, pöördventiile ja lisakütet ning tagab sinu kodu kütmise võimalikult efektiivselt ja keskkonnasõbralikult.

TOOTE SMO 40 SUUREPÄRASED OMADUSED:

  • Lihtsalt loetav ekraan Meeldiva sisekliima seadistamise hõlbustamiseks on ruumimoodulil arusaadavate menüüdega kergesti loetav ekraan.
  • Kontrollib kogu teie paigaldust SMO 40 on paigaldatud koos ühe või mitme ühilduva NIBE õhk-vesisoojuspumbaga. Juhtmoodul on ühendatud õhk-vesi-soojuspumpadega, mis tähendab, et kõiki olulisi seadistusi saab teha SMO 40-s. SMO 40 saab juhtida tervet küttesüsteemi ja toetada mitmeid lisafunktsioone.
Lisaühendused
Max laadimispumpade arv koos sisemiste lisakaartidega 4
Max laadimispumpade arv koos välimiste lisakaartidega 8
Max väljundite arv lisakütte astmele 3
Juhtimine
Eestikeelne menüü jah
Mõõdud
Laius x sügavus x kõrgus mm 360 x 120 x 410
Kaal
Netokaal kg 5.15
Elektrilised andmed
Toitepinge 230V 50Hz
Kaitse A 10
Üldandmed
Pretensiooni esitamise õigus 3 aastat
Ühendamise võimalused F2120-8 | F2120-12 | F2120-16 | F2120-20 | AMS 10-6 + HBS 05-6 | AMS 10-8 + HBS 05-12 | AMS 10-12 + HBS 05-12 | AMS 10-16 +HBS 05-16


Paigaldusjuhend Lae alla
Kasutusjuhend Lae alla
Energiamärgised Lae alla
Sertifikaat Lae alla
Sertifikaat Lae alla
NIBE UPLINK™

VABADUS - IGAL AJAL, IGAS KOHAS

Rakendusega NIBE Uplink ™ saate kontrollida oma soojuspumpa või kogu kliimasüsteemi ka distantsilt. Saate oma kodus kütmist, jahutamist, ventilatsiooni ja sooja vett juhtida - kus iganes te ka ei viibiks. Tänu nutikale tehnoloogiale saate optimeerida oma energiatarbimist, vähendada kulusid ja luua oma kodus täiusliku mugavustaseme.

Ühendamiseks kõigi NIBE F-seeria, VVM ja SMO toodetega.

NIBE Uplink ™ -i ja interneti abil saate kiire ülevaate ja soojuspumba ning teie maja kütte praeguse oleku. Saate selge ja kindla ülevaate, kus saate ka kütte ja sooja tarbevee mugavust jälgida ja kontrollida. Kui teie süsteemi mõjutab tööhäire, saate e-posti teel teate, mis võimaldab teil kiiresti reageerida.

NIBE Uplink ™ on saadaval rakendusena iPhone'ile ja Androidile.

LOE LÄHEMALT
Leidsid sobiva toote?

Võta ühendust meie spetsialistidega ühendust ning küsi põhjalikku pakkumist!

KÜSI PAKKUMIST