Väljatõmbeõhu-soojuspump

Väljatõmbeõhu-soojuspump taaskasutab ventilatsiooni kaudu majast välja liikuvat soojust tarbe- ja küttevee soojendamiseks ja õhu kütmiseks.

Loe edasi...
TOOTED
2647
Võimsus: 2kW
Väljatõmbeõhumoodul

NIBE S135 on väljatõmbeõhumoodul, mis on mõeldud kasutamiseks koos NIBE õhk-vesi-soojuspumba ja NIBE sisemooduliga.

Tutvu tootega
7954
Võimsus: 3kW
Väljatõmbeõhu-soojuspump

NIBE F370 on täiuslik väljatõmbeõhu-soojuspump, mis kütab, tagab soojustagastusega ventilatsiooni, ja toodab sooja tarbevett tõhusalt, lihtsalt ja säästlikult.

Tutvu tootega
9187
Võimsus: 3kW
Väljatõmbeõhu-soojuspump

Sobib hästi paigaldamiseks uutele- ning renoveeritavatele eramajadele või teistele sobivatele hoonetele (90-200m2).

Tutvu tootega

Mis on väljatõmbeõhu-soojuspumbad?

Väljatõmbeõhu-soojuspump ehk ventilatsioonisoojuspump on ventilatsioonisüsteemi osa, mis taaskasutab majast väljatõmmatavast õhust saadavat soojust, et soojendada tarbe- ja küttevett ning kütta tuba. Ventilatsioonisoojuspumba kasutamiseks on vajalik põrandakütte- või radiaatoritega vesiküttesüsteem. Lisaks sellele tekitab väljatõmbeõhu-soojuspump majas pideva õhuvahetuse.

Kellele sobib väljatõmbeõhu-soojuspump?

Väljatõmbeõhu-soojuspump on eeskätt mõeldud kasutama uutes majades, sest nendel on projekteeritud sobiv ventilatsioonissüsteem ventilatsioonisoojuspumba jaoks. Väljatõmbeõhu-soojuspump sobib majadele, mille suurus on umbes kuni 200 ruutmeetrit. Lisaks on see vaikne seade, mis sobib ka tihedalt asustatud kohtades ning väikese krundi omanikele, kuna puudub maakollektor.