NUTIKAS KODU NIBE VEEBIRAKENDUSED Nibe Uplink ja Nibe myUplink muudavad soojuspumba nutikodu loomulikuks osaks.

VÕTKE OMA KODUS KASUTUSELE NIBE VEEBIRAKENDUSED

Nibe veebirakendused myUplink ja Uplink muudavad teie kodu nutikaks. Lihtsad ja mugavad rakendused, mis aitavad teil oma soojuspumba tööd juhtida veelgi efektiivsemalt.

MYUPLINK

MyUplinki väljatöötamisel oli juhtideeks lihtsus ja selgus. Rakendus ühildub kõigi NIBE S-seeria toodetega. NIBE S-seeria seadmete puhul saate oma sisekliimat juhtida samamoodi nagu teisi hääljuhendaja funktsioone. Sellega saate täieliku kontrolli oma kodu sisekliima üle. Soojuspumba hääluhtimise saate hõlpsalt seadistada häälabilise seadistamise ja myUplinki kõrgtaseme teenuse funktsiooniga "Muuda". Kui see tehtud on funktsionaalsus töövalmis ja võite oma hääleabilisega rääkida kodu sisekliimast. LOOGE OMA MYUPLINK KONTO SIIN

UPLINK

Rakendusega NIBE Uplink ™ saate kontrollida oma soojuspumpa või kogu kliimasüsteemi ka distantsilt. Rakendus ühildub F-seeria toodetega. Saate oma kodus kütmist, jahutamist, ventilatsiooni ja sooja vett juhtida - kus iganes te ka ei viibiks. Tänu nutikale tehnoloogiale saate optimeerida oma energiatarbimist, vähendada kulusid ja luua oma kodus täiusliku mugavustaseme. LOOGE OMA UPLINK KONTO SIIN

SÄÄSTKE VEELGI KASUTADES NUTIKAT FUNKTSIOONI SMART PRICE ADAPTION

Smart Price Adaption ehk nutikas kohandumine vastavalt elektribörsi hinnale on NIBE Uplink ja myUplinki funktsioon, mis võimaldab teil elektriarvete pealt kokku säästa. Funktsioon kogub rakenduse kaudu Nord Pool Spoti elektribörsilt järgmise päeva tunnihindu, mille järgi optimeerib soojuspumba kütmist ja sooja tarbevee tootmist. Saate juhtimist seadistada, kui tugevalt on lubatud energiasäästmisel temperatuure mõjutada.

Smart Price Adaption töötab koos Nibe veebirakenduse põhiversiooniga, millele lisaks on vaja ainult börsihinnaga elektrilepingut.